Wyposażenie magazynu pracowniczego – kurtyny PCV


Branże przemysłowe, spożywcze i wiele innych, wymagają odpowiedniego wyposażenia- zarówno na etapie produkcji, pakowania czy sprzedaży. Czasem jeden niepozorny element potrafi znacznie ułatwić pracę oraz zapewnić wymagany komfort oraz bezpieczeństwo na danym stanowisku. Tak właśnie jest w przypadku kurtyny z PCV. ekrany spawalnicze. Mało kto wyobraża sobie magazyn lub halę bez zwisających plastikowych pasków. Nic dziwnego, nie mają one tylko aspektu estetycznego.

Kurtyny przemysłowe zapewniają porządek w obrębie danych stref pomieszczenia. Skutecznie oddzielają dane stanowiska pracy lub maszyny, jednocześnie umożliwiając wózkom widłowym swobodny przejazd. Kolory umieszczone na paskach mogą informować o rodzaju strefy lub też ostrzegać o zagrożeniach. Często też służą jako ochrona przed insektami, które mogą pojawić na halach przechowujących żywność. Dzięki temu branża spożywcza może w łatwy sposób zadbać o higienę w miejscu pracy. Przegrody plastikowe są niezastąpione również w chłodniach, dzięki czemu mroźnie nie nagrzewają się powietrzem z zewnątrz.

Tanie, proste w obsłudze i montażu oraz wyjątkowo trwałe- kurtyny PCV są jednym z częściej wybieranych produktów do wyposażenia hal i magazynów.

Polecane: dekarstwo Poznań.